אודות

נעים מאוד, הדס יצחקי

מאמנת כושר, מורה לחינוך גופני. בעלת תואר ראשון בחינוך גופני (B.ED) מטעם מכללת וינגייט, מומחית בטיפוח היציבה והגיל השלישי. למעלה מ- 25 שנים עוסקת בהדרכה ואימון (ובעלת הסמכות רבות ביניהן: לימוד ואימון שחייה, התעמלות במים, פילאטיס, התעמלות בונת עצם ועוד…)

מפתחת שיטת Better Balance– התעמלות בריאותית לשיפור היציבה, הגמישות, שיווי המשקל והיציבות, שיפור הכושר הגופני וחיזוק הגוף ככלל, והתאמות מיוחדות לגיל השלישי.
מאמינה באורח חיים בריא ובשילוב של תזונה בריאה, אימון באופן קבוע וטיפול בגוף ובנפש.

לקוחות ממליצים

עליזה בן הרוש
בת 74, חיפה

אחרי שיעור התעמלות במים עם הדס, אני מרגישה שממש עבדתי, לא שיחקתי במים, בכלל לא.
אני סובלת משחיקה בברכיים ומאז שהתחלתי להתאמן עם הדס, יש שיפור עצום, הכאבים פחתו מאוד!
אני נהנית לעבוד איתה, כי היא יודעת מה אני צריכה, ויש לה הרבה סבלנות

שושי קינן
בת 67, חיפה

מתאמנת עם הדס כבר 4 שנים ואני מרגישה שיפור גדול בטווח התנועה והפעולה שלי, אני ממש מרגישה שנכנסתי לכושר. אבל מה שאני אוהבת אצלה זה קודם כל החיוך, השקט והשלווה שהיא מביאה איתה לשיעור.
תוסיפו לזה את השליטה המלאה שלה בחומר, הידע והיכולת להסביר לי את המשמעות של כל תרגיל לגוף שלי,ותבינו למה הדבר היחיד שחסר לי אצלה זה עוד אימון אחד בשבוע...

יפה בוט
בת 84, חיפה

אני מתאמנת אצל הדס כ- 11 שנה. האימון שלה מקצועי ומאתגר, בכל אימון אני מרגישה שעבדתי על כל השרירים, ושומרת ככה על כושר טוב. אבל הכי הייתי רוצה לציין זה את אווירת הנעימות שהדס משרה בכל פגישה.

פרופ' נורית בירד
בת 69, חיפה

אני מתאמנת אצל הדס כחצי שנה ויכולה להעיד, שחווית האימון מעצימה ומשפרת את חיי. הדס מאתגרת אותי בדיוק במידה הנכונה, לא יותר מדיי ולא פחות מדיי, ותמיד עם טעם של עוד.. רמת האימון מעולה - עם תשומת לב בלתי רגילה לפרטים הן של טכניקה והן של מצבי האישי ביום האימון.
הורדתי משקל וגופי התחטב, ויש לי תחושה כללית של well being.
מעבר לחוויה ולהתנסות האישית, מרתק לראות את המקצועיות והאומנות של הדס.

פרופ' יואב מוריה
בן 69, חיפה

אני בן 69 ומתאמן אצל הדס כשלוש שנים. הגעתי אליה במטרה לשפר את הגמישות ושיווי המשקל.
גיליתי מאמנת מקצועית להפליא, שמכירה על בוריו את גוף האדם וכיצד הוא פועל בהקשר של פעילות מוטורית.
השיעורים איתה, שעה בכל פעם, למן ההתחלה היו מאתגרים והייתה לי תחושה של עבודה קשה. המאמץ השתלם ותוך מספר חודשים הרגשתי שיפור ניכר בשיווי המשקל, בגמישות ובשרירי הליבה. כתוצאה מכך ההרגשה הכללית שלי השתפרה ללא הכר. מאחר והתרגילים כרוכים גם בפעילות אירובית, מצב הכושר הגופני שלי השתפר אף הוא.
יש תחושה שכאילו חזרתי בזמן והשנים כאילו נעלמו חשוב לציין שהמפגשים עם הדס מאד נעימים והאווירה בשעורים קלילה ומאד תומכת. אני ממליץ עליה כמאמנת בכל פה.

פרופ' ונדי סנדלר
בת 71, חיפה

אני מתאמנת עם הדס כבר שנתיים, והדבר הראשון שאני רוצה לציין הוא את היכולת שלה להעריך באופן מדויק את המצב הפיזי בכל זמן נתון, כולל מצב שיווי המשקל ומידת הגמישות. הדס מעצבת תוכנית אימון אינדיבידואלית ומעלה את רמת הקושי בהתאם להתקדמות של המתאמן. התקדמתי באופן משמעותי גם בכוח, גם בשיווי המשקל. אני מרגישה שאני נעה ביום-יום יותר בקלות ובפחות מאמץ. אני מחזיקה את עצמי בצורה יותר יציבה, ואת ההתקדמות רואים גם במראה החיצוני שלי....

אורי וילק
בן 69, קרית ביאליק

אני בן 69, מתאמן עם הדס זה 12 חודשים, ואפשר להגיד שעברתי איתה מהפך ! אני מזדהה לגמרי עם הלוגו שלה- Better Balance כי המשמעות שלו, שיפור יכולות פיזיות לצד שיפור הרגלי התזונה, הם בדיוק מה שהתוכנית שלה עושה בשבילי.
שעת האימון שלה איתי מורכבת מ- 70% אימוני שיווי משקל והשאר אימוני כוח. הדס מקפידה בזמן התרגול על ביצוע מושלם של יציבה, נשימות סדורות ואיסוף הבטן, ולא מפסיקה להעיר לי על כך.
הדבר הכי חשוב שאני מפיק מהאימונים עם הדס זה התחזקות כללית של הגוף, שיפור רב בשיווי המשקל וביציבות. החלק הכי כיפי הוא לדעת שהצלחתי ואני יכול לעבור מדרגת קושי אחת של אימון אל המתקדמת יותר.

לפרטים והרשמה אשמח לענות בטלפון, ווטסאפ או מייל
052-8783586 | Hadas@hadasport.co.il

מוזמנים להשאיר פרטים ואתקשר חזרה